Pánské hodinky Lucien Piccard Optima LP-12524-01-RA automatické

Švýcarské, automatické hodinky Lucien Piccard.

Dejte sbohem bateriím, tyto hodinky Švýcarské, luxusní značky Lucien Piccard udrží jejich automatický pohon navždy v provozu.

S hodinkami je dodáváno originální příslušenství, včetně boxu, a originálního bookletu značky.

Můžeme doručit do:
27.9.2023
Skladem
Kód: 74
Značka: Lucien Piccard
18 590 Kč –73 % 4 900 Kč
Kategorie: Pánské Hodinky
Záruka: 2 roky
aqasc0fzleq7kgy444si
Akce
ZDARMAZDARMA 18 590 Kč –73 %

Luxusní, Švýcarská značka Lucien Piccard, značka, která je obohacená o historické dědictví a nadčasový styl, byla založena ve Švýcarsku v roce 1923. Za více než 90 let si generace vybíraly tyto hodinky pro své vynikající řemeslné umění a nadčasový design hodinkek Lucien Piccard. Tyto hodinky jsou k vidění na zápěstí hodnostářů a celebrit po celém světě, včetně ikonického, šarmantního baviče Franka Sinatry. Dnes je značka Lucien Piccard známá výborným zpracováním, klasickým, stylovým designem a zároveň aktualizuje mnoho modelů o moderní aspekty, moderní a vysoce kvalitní technologii hodinek

 

.

Jak fungují automatické hodinky?

Automatické hodinky jsou mechanické hodinky, které nepotřebují baterii. Jsou doplněné samonatahovacím mechanismem, který zajišťuje natahování pera v hodinkách bez nutnosti nátahu ručního. Těmto hodinkám se též říká automaty nebo hodinky samonatahovací. Pohybem ruky se na strojku roztáčí rotor (jakési vahadlo, které je uloženo většinou centrálně na strojku hodinek), který pomocí soukolí zpřevodovaného do pomala natahuje pero. Až do roku 1923 se všechny hodinky natahovaly ručně - korunkou. A právě v tomto roce pokládá první základ pro automaty angličan John Harword. A roku 1930 si nechává patentovat systém automatického nátahu firma Rolex - a tento systém je využíván dodnes. Další ikonou automatického nátahu je značka Eterna - ta první ukládá rotor do kuličkového ložiska, čímž je docíleno podstatně více otáček rotoru a tím snadnějšího dotahování pera. Díky tomu má pero stálejší výdej tlakové energie do soukolí a hodinky chodí rovnoměrněji - přesněji.

 

 

Určení: pánské hodinky

Strojek: automatický

Pouzdro: ušlechtilá ocel 

Rozměry pouzdra: 44 mm Tloušťka 13 mm

Typ ciferníku: Analogový

Sklíčko: tvrzené minerální

Pásek: kůže

vodotěsnost: 50m

 

Luxusní, Švýcarská značka Lucien Piccard, značka, která je obohacená o historické dědictví a nadčasový styl, byla založena ve Švýcarsku v roce 1923. Za více než 90 let si generace vybíraly tyto hodinky pro své vynikající řemeslné umění a nadčasový design hodinkek Lucien Piccard. Tyto hodinky jsou k vidění na zápěstí hodnostářů a celebrit po celém světě, včetně ikonického, šarmantního baviče Franka Sinatry. Dnes je značka Lucien Piccard známá výborným zpracováním, klasickým, stylovým designem a zároveň aktualizuje mnoho modelů o moderní aspekty, moderní a vysoce kvalitní technologii hodinek.

 

Všechny hodinky Lucien Piccard, které u nás naleznete jsou originální, dodávané v originálních krabičkách s dokumentací od výrobce. 

Zpět do obchodu