Neohodnoceno

Pánské hodinky INVICTA S1 Rally 28860 automatické

Dejte sbohem bateriím, tyto Švýcarské hodinky Invicta udrží jejich automatický pohon navždy v provozu.

 

S hodinkami je dodáváno originální příslušenství, včetně boxu, a originálního bookletu značky.

Můžeme doručit do:
16.8.2021
do 14 dnů
Kód: 437
Značka: Invicta
44 190 Kč –73 % 11 630,30 Kč
Kategorie: Pánské Hodinky
Záruka: 2 roky
barva: zlatá, černá
Průměr ciferníku: 51-55mm
Řemínek: silikonový
Sklo: minerální potažené safírem
Typ strojku: automatický
Vodotěsnost: 10ATM (100m)
invicta s1 rally 28860 1464860820200218090514
Akce Novinka
ZdarmaZdarma 44 190 Kč –73 %

Značka Invicta má na hodinářském trhu věhlasné jméno. Její zakladatel Raphael Picard vyrobil své první hodinky už v roce 1837. V průběhu 2. světové války si získala velkou popularitu u amerických vojáků, kteří utíkali z německých zajateckých táborů přes Švýcarsko. Velmi populární byly klasické náramkové hodinky s mimostřednou sekundovou ručkou a to s manuálním i automatickým nátahem. V kolekcích samozřejmě nechyběly chronografy s tachymetrickou stupnicí.
Nyní se Invicta zaměřuje na výrobu masivních krásných hodinek, které jsou typické svým neotřelým vzhledem, vycházejícím z válečných modelů. Kvalita a preciznost, tak by se hodinky Invicta daly charakterizovat.

 

Jak fungují automatické hodinky?

Automatické hodinky jsou mechanické hodinky, které nepotřebují baterii. Jsou doplněné samonatahovacím mechanismem, který zajišťuje natahování pera v hodinkách bez nutnosti nátahu ručního. Těmto hodinkám se též říká automaty nebo hodinky samonatahovací. Pohybem ruky se na strojku roztáčí rotor (jakési vahadlo, které je uloženo většinou centrálně na strojku hodinek), který pomocí soukolí zpřevodovaného do pomala natahuje pero. Až do roku 1923 se všechny hodinky natahovaly ručně - korunkou. A právě v tomto roce pokládá první základ pro automaty angličan John Harword. A roku 1930 si nechává patentovat systém automatického nátahu firma Rolex - a tento systém je využíván dodnes. Další ikonou automatického nátahu je značka Eterna - ta první ukládá rotor do kuličkového ložiska, čímž je docíleno podstatně více otáček rotoru a tím snadnějšího dotahování pera. Díky tomu má pero stálejší výdej tlakové energie do soukolí a hodinky chodí rovnoměrněji - přesněji.

 

 

ZÁKLADNÍ PARAMETRY:

Určení: Pánské

Pouzdro:Z ušlechtilé oceli

Řemínek: Silikonový

Sklo: Flame fusion - potažené safírovou vrstvou

Vodotěsnost: 100m

šířka ciferníku: 51 mm

výška ciferníku: 18 mm

Čas: analogové zobrazení

Pohon: automatický

Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Hodinky Invicta mají na hodinářském trhu věhlasné jméno.  Zakladatel značky Invicta, Raphael Picard vyrobil své první hodinky už v roce 1837. V průběhu 2. světové války si získala velkou popularitu u amerických vojáků, kteří utíkali z německých zajateckých táborů přes Švýcarsko. Velmi populární byly klasické náramkové hodinky s mimostřednou sekundovou ručkou a to s manuálním i automatickým nátahem. V kolekcích samozřejmě nechyběly chronografy s tachymetrickou stupnicí.

Nyní se Invicta zaměřuje na výrobu masivních, krásných hodinek, vycházejících z válečných modelů. Jejich design je opravdu jedinečný u nekterých modelů až výstřední, také proto jsou tyto hodinky velice oblíbené. Kvalita a preciznost, tak by se hodinky Invicta daly charakterizovat.

Všechny hodinky Invicta, které u nás naleznete jsou originální, dodávané v originálních krabičkách s dokumentací od výrobce.