Pánské hodinky INVICTA 25759 mechanické

S hodinkami je dodáváno originální příslušenství, včetně boxu, a originálního bookletu značky.

Můžeme doručit do:
24.10.2022
do 14 dnů
Kód: 62
Značka: Invicta
22 400 Kč –75 % 5 490 Kč
Kategorie: Pánské Hodinky
Záruka: 2 roky
invicta vintage automatic gold skeleton dial men s watch 25759
Akce Výprodej
ZDARMAZDARMA 22 400 Kč –75 %

Značka Invicta má na hodinářském trhu věhlasné jméno. Její zakladatel Raphael Picard vyrobil své první hodinky už v roce 1837. V průběhu 2. světové války si získala velkou popularitu u amerických vojáků, kteří utíkali z německých zajateckých táborů přes Švýcarsko. Velmi populární byly klasické náramkové hodinky s mimostřednou sekundovou ručkou a to s manuálním i automatickým nátahem. V kolekcích samozřejmě nechyběly chronografy s tachymetrickou stupnicí.
Nyní se Invicta zaměřuje na výrobu masivních krásných hodinek, které jsou typické svým neotřelým vzhledem, vycházejícím z válečných modelů. Kvalita a preciznost, tak by se hodinky Invicta daly charakterizovat.

 

 

Parametry:

Určení: Pánské

Pouzdro:Z ušlechtilé oceli

Řemínek:Z ušlechtilé oceli

Skloflame fusion - potažené safírovou vrstvou

Ciferník:Zlatý

Vodotěsnost:10 ATM

Pohon: mechanický - hodinky nepotřebují bateri, natahují se korunkou. Výdrž natažení hodinek cca 48 hodin.

šířka ciferníku: 45 mm

Hodinky Invicta mají na hodinářském trhu věhlasné jméno.  Zakladatel značky Invicta, Raphael Picard vyrobil své první hodinky už v roce 1837. V průběhu 2. světové války si získala velkou popularitu u amerických vojáků, kteří utíkali z německých zajateckých táborů přes Švýcarsko. Velmi populární byly klasické náramkové hodinky s mimostřednou sekundovou ručkou a to s manuálním i automatickým nátahem. V kolekcích samozřejmě nechyběly chronografy s tachymetrickou stupnicí.

Nyní se Invicta zaměřuje na výrobu masivních, krásných hodinek, vycházejících z válečných modelů. Jejich design je opravdu jedinečný u nekterých modelů až výstřední, také proto jsou tyto hodinky velice oblíbené. Kvalita a preciznost, tak by se hodinky Invicta daly charakterizovat.

Všechny hodinky Invicta, které u nás naleznete jsou originální, dodávané v originálních krabičkách s dokumentací od výrobce.