Proč nakupovat u nás?

Všech zákazníků si velice vážíme a uděláme vše, co bude v našich silách, aby jste byli s nákupem na 11am.cz spokojeni. Poskytujeme více druhů platby, nejlevnější možné dopravy a dopravy zdarma. K našim obrovským slevám přidáváme ještě další v podobě objemových slev, slev pro registrované a slevových kupónů ke každé objednávce. Dále vám na našich sociálních sítích dáme možnost zúčastnit se soutěží o hodnotné zboží.

Bez názvu

 

Originální zboží: Ručíme za originalitu a vysokou kvalitu zboží.

 

Doprava zdarma: Při nákupu nad 5000Kč a na vybrané produkty, které jsou označený ikonou doprava zdarma.

 

Levná doprava: Nejlevnější doprava je u nás přes zásilkovnu za pouhých 65Kč.

 

Rychlé dodání: Ve většině případů je zboží dodáno druhý až třetí den od odeslání objednávky. V případě platby předem druhý až třetí den po připsání platby na náš účet.

 

Dobírka bez poplatku: Pokud se vám nelíbí platit za zboží předem, potěší vás naše dobírka bez poplatku.

 

Obrovské slevy: U nás najdete slevy až 80% na vybrané produkty.

 

Slevové kupóny: Kromě vašeho zboží najdete v každém balíčku procentuelní, nebo peněžitou slevu na další nákup.

 

Objemové slevy: Při objednávce nad 10 000Kč se vám automaticky přičte další sleva 3% na váš nákup. Sleva platí i na již zlevněné zboží.

 

Sleva pro registrované: Za registrace okamžitě získáváte další slevu 3% na vše a na vždy. Platí i na již zlevněné zboží.

 

Kvalitní zákaznický servis: Budete průběžně informováni o stavu a doručení vaší objednávky. Případné reklamace, přijmeme a budeme se je snažit vyřešit v co nejkratší možné době.

 

 

 

Zpět do obchodu